Spotkania biznesowe. Detektyw - MG Agencja Detektywistyczna Łódź, Polska, UE

Spotkania biznesowe


Biorąc pod uwagę ilość organizowanych spotkań biznesowych i ich ogromne znaczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej, Agencja Detektywistyczna stworzyła usługę zapewniającą kompleksową pomoc.

Dzięki naszej pomocy, mogą Państwo bezpiecznie przeprowadzić negocjacje, czy rozmowy z kontrahentami, jednocześnie rejestrując całe spotkanie. Zdobyte w ten sposób materiały mogą w przyszłości potwierdzić jakie były ustalenia na spotkaniu. Oczywistym jest fakt, iż umowy ustne są tak samo wiążące jak umowy pisemne, jednakże jest je zdecydowanie trudniej potwierdzić. Agencja Detektywistyczna MG pomaga rozwiązać ten problem poprzez dyskretną dokumentację.

Mając na uwadze dobro i wygodę klienta, zapewniamy również kompleksową pomoc prawną, która może okazać się niezbędna przy wiążących i istotnych ustaleniach. Współpracujemy z jedną z najlepszych Kancelarii Prawnych w centralnej Polsce, przez co uzyskują Państwo natychmiastową konsultację prawną.

Dla klientów przylatujących z innego miasta lub państwa, oferujemy podjęcie z lotniska i dalszy transport na miejsce spotkania oraz tłumacza.

Warto wspomnieć, iż Agencja Detektywistyczna MG zajmuje się również ochroną VIP.

Usługi świadczone przez Agencję Detektywistyczną MG:

Dokumentacja spotkania
Bieżąca konsultacja prawna
Transport
Ochrona VIP
Tłumaczenie w języku angielskim
Przeprowadzenie negocjacji

Komentarze, artykuły, opinie

Kontakt   

Detektyw Marek Gzik
91-120 Łódź
ul. Aleksandrowska 10 lok. 28
tel. kom. +48 501 472 649
skype: detektyw-mg
e-mail:detektywmg@gmail.com

 

   Detektyw Marek Gzik w prasie