Audyt bezpieczeństawa firm. Agencja Detektywistyczna Łódź, Polska, UE

Audyt bezpieczeństwa


Agencja Detektywistyczna MG oferuje Państwu usługi w zakresie audytu bezpieczeństwa w szerokim jego rozumieniu. Usługa ta głównie dotyczy przeprowadzenia kontroli systemów bezpieczeństwa w firmie, zarówno informatycznych, jak i dotyczących mienia firmy.

Informacja w dzisiejszych czasach jest towarem najbardziej cenionym. Jednak niezwykle często jest ona zdobywana poprzez procedery przestępcze. Równie często, być może najczęściej, przez niefrasobliwość i brak wiedzy pracowników lub brak systemów zabezpieczających.

Nasze detektywistyczne działania mają na celu zidentyfikowanie i wskazanie tych punktów struktury przedsiębiorstwa Klienta, które umożliwiają wyciek informacji. Analizując całą firmę, doradzamy klientowi jak wprowadzić zamiany w przedsiębiorstwie, aby uchronić się przed jakimkolwiek szkodliwym działaniem.

Celem usługi detektywistycznej w przedmiotowym zakresie jest również niedopuszczenie, przy wykorzystaniu sprzętu technicznego i metod operacyjnych, do wycieku informacji przy spotkaniach biznesowych, podpisywaniu umów, negocjacjach itp. Zarówno w siedzibie firmy jak i poza nią. Przy naszej pomocy, Klient może być przekonany, że nie jest podsłuchiwany, oraz że rozmowy w których uczestniczy nie są nagrywane, co oczywiście prowadzi do zwiększenie bezpieczeństwa firmy.

Wykorzystując odpowiedni system techniczny, swoje doświadczenia, analityczną ocenę bieżącej sytuacji, detektyw obiektywnie oceni bezpieczeństwo Państwa firmy i przedsięwzięcia w niej realizowane. Wyeliminuje realne zagrożenia wypływające z określonego stanu zabezpieczenia firmy.

Zgłaszając się do Biura Detektywistycznego MG, mogą Państwo liczyć na:

  •    Analizę zabezpieczeń firmy
  •    Zaprojektowanie efektywnego systemu bezpieczeństwa
  •    Zabezpieczenie wszelkich biznesowych spotkań przed wyciekiem informacji

Komentarze, artykuły, opinie

Kontakt   

Detektyw Marek Gzik
91-120 Łódź
ul. Aleksandrowska 10 lok. 28
tel. kom. +48 501 472 649
skype: detektyw-mg
e-mail:detektywmg@gmail.com

 

   Detektyw Marek Gzik w prasie