Detektyw dla banków i firm ubezpieczeniowych. Detektyw gospodarczy MG Łódź.

Oferta dla banków i firm ubezpieczeniowych


Jako jedna z nielicznych agencji detektywistycznych w Polsce, jesteśmy w stanie profesjonalnie oferować specjalistyczne usługi dla banków oraz firm ubezpieczeniowych.

Nasi pracownicy to doświadczeni eksperci w dziedzinie detektywistyki gospodarczej. Poprzez dyskretne i rzetelne działania zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, zawieranych przez Państwa firmę oraz weryfikację wszelkich roszczeń ze strony klientów.

Oczywistym jest fakt, że w dziedzinie bankowości niezwykle istotnym elementem jest sprawdzanie przeszłości kredytobiorców oraz analiza stanu majątkowego klientów. Tego typu usługami zawodowo zajmuje się Agencja Detektywistyczna MG.

Detektyw gospodarczy z racji uprawnień jakie posiada, jest w stanie dotrzeć do wielu istotnych informacji niedostępnych w oficjalnych źródłach, takich jak Krajowy Rejestr Sądowy, czy Krajowy Rejestr Dłużników. Co ważne, każde nasze działanie jest udokumentowane w postaci zdjęć, nagrań video i innych materiałów, które pozwalają na bezbłędną analizę potencjalnego klienta.

Z zakresie usług dla banków, świadczymy przede wszystkim weryfikację wszelkich danych klientów, ubiegających się głównie o kredyty oraz wewnętrzną kontrolę pracowników.

Oferta skierowana do firm ubezpieczeniowych zawiera usługi dotyczące ewaluacji roszczeń wniesionych przez interesantów. Detektywi naszej firmy zbierają materiały dotyczące stanu zdrowia lub majątku Państwa klientów, tak aby były one jednoznaczne i pozwalały na pewną ocenę.

Aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, Agencje Detektywistyczna MG specjalizuje się również w zabezpieczeniu wszelkich spotkań biznesowych, zebrań pracowników lub rad nadzorczych. Dzięki temu, mogą być Państwo pewni, iż tematy poruszane na zebraniu nie są dostępne dla osób postronnych.

Komentarze, artykuły, opinie

Kontakt   

Detektyw Marek Gzik
91-120 Łódź
ul. Aleksandrowska 10 lok. 28
tel. kom. +48 501 472 649
skype: detektyw-mg
e-mail:detektywmg@gmail.com

 

Komentarze, artykuły, opinie

   Detektyw Marek Gzik w prasie