Kontrola pracowników


Agencja Detektywistyczna MG posiada szerokie zaplecze techniczne umożliwiające przeprowadzenie wielu działań, mających na celu śledzenie pracowników na terenie firmy oraz w podróży, technologią GPS.

Wielu przedsiębiorców podejrzewa swoich pracowników o niewypełnianie swoich obowiązków. Często pojawia się podejrzenie, że podwładni zajmują się sprawami osobistymi w czasie pracy oraz oszukują pracodawcę, narażając firmę na straty. W takim przypadku jesteśmy w stanie przeprowadzić obserwację pracownika w trakcie godzin jego pracy, a w przypadku gdy pracownik używa samochodu firmowego, zweryfikować do jakich czynności jest faktycznie używany pojazd.

Oczywiście każde działanie jest udokumentowane, tak aby materiały zebrane w trakcie obserwacji mogły być użyte na drodze prawnej.

Co raz bardziej powszechnym problemem pracodawców jest przechodzenie pracowników na "drugą stronę" . Warto przy tym pamiętać, iż nie dzieje się to z dnia na dzień. Wytypowanie i opracowanie przyszłej ofiary również wymaga czasu. Pobudki braku lojalności wobec pracodawcy są bardzo różne. Poza klasycznymi jak choćby zainteresowanie materialne są i takie, które są nieprzewidywalne.

Wszystkie informacje zebrane przez detektywa mogą wyeliminować przyszłe rozczarowanie pracodawcy. Agencja Detektywistyczna MG w tej sferze działalności może poszczycić się sukcesami, które pozwoliły na ochronę przedsięwzięć wielu zleceniodawców, jak również podjęcie wielu trafnych decyzji personalnych.

Możliwe działania w zakresie weryfikacji i kontroli pracowników:

   Użycie urządzeń pozwalających na dyskretną obserwację pracowników
   Kontrola komputerów firmowych
   Śledzenie pojazdów służbowych techniką GPS
   Ustalanie lojalności pracowników
   Weryfikacja przeszłości pracowników
   Ustalanie rzeczywistego miejsca zamieszkania pracownika firmowych
   Tajemniczy klient z pełną dokumentacją

Komentarze, artykuły, opinie

Kontakt   

Detektyw Marek Gzik
91-120 Łódź
ul. Aleksandrowska 10 lok. 28
tel. kom. +48 501 472 649
skype: detektyw-mg
e-mail:detektywmg@gmail.com

 

   Detektyw Marek Gzik w prasie