Kontrola pracowników. Detektyw Łódź. Weryfikacja pracownika to spokojny sen pracodawcy.

Kontrola pracowników


Agencja Detektywistyczna MG posiada szerokie zaplecze techniczne umożliwiające przeprowadzenie wielu działań, mających na celu śledzenie pracowników na terenie firmy oraz w podróży, technologią GPS.

Wielu przedsiębiorców podejrzewa swoich pracowników o niewypełnianie swoich obowiązków. Często pojawia się podejrzenie, że podwładni zajmują się sprawami osobistymi w czasie pracy oraz oszukują pracodawcę, narażając firmę na straty. W takim przypadku jesteśmy w stanie przeprowadzić obserwację pracownika w trakcie godzin jego pracy, a w przypadku gdy pracownik używa samochodu firmowego, zweryfikować do jakich czynności jest faktycznie używany pojazd.

Oczywiście każde działanie jest udokumentowane, tak aby materiały zebrane w trakcie obserwacji mogły być użyte na drodze prawnej.

Co raz bardziej powszechnym problemem pracodawców jest przechodzenie pracowników na "drugą stronę" . Warto przy tym pamiętać, iż nie dzieje się to z dnia na dzień. Wytypowanie i opracowanie przyszłej ofiary również wymaga czasu. Pobudki braku lojalności wobec pracodawcy są bardzo różne. Poza klasycznymi jak choćby zainteresowanie materialne są i takie, które są nieprzewidywalne.

Wszystkie informacje zebrane przez detektywa mogą wyeliminować przyszłe rozczarowanie pracodawcy. Agencja Detektywistyczna MG w tej sferze działalności może poszczycić się sukcesami, które pozwoliły na ochronę przedsięwzięć wielu zleceniodawców, jak również podjęcie wielu trafnych decyzji personalnych.

Możliwe działania w zakresie weryfikacji i kontroli pracowników:

   Użycie urządzeń pozwalających na dyskretną obserwację pracowników
   Kontrola komputerów firmowych
   Śledzenie pojazdów służbowych techniką GPS
   Ustalanie lojalności pracowników
   Weryfikacja przeszłości pracowników
   Ustalanie rzeczywistego miejsca zamieszkania pracownika firmowych
   Tajemniczy klient z pełną dokumentacją

Komentarze, artykuły, opinie

Kontakt   

Detektyw Marek Gzik
91-120 Łódź
ul. Aleksandrowska 10 lok. 28
tel. kom. +48 501 472 649
skype: detektyw-mg
e-mail:detektywmg@gmail.com

 

   Detektyw Marek Gzik w prasie